İPhone 5S ve İPhone 5C meraklılarını Avea hızıyla karşılıyor

iphone-5s-gold-and-iphone-5c-blue

iPhone 5S ve iPhone 5C

meraklılarını Avea hızıyla karşılıyor

 iPhone’un merakla beklenen yeni modelleri ‘iPhone 5S ve iPhone 5C’ 1 Kasım 2013’te Avea İletişim Merkezleri’nde. Üstelik  Avea’nın maksimum hızda internet deneyimini yaşatan 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus ve birbirinden özel avantajlarla

 Avea, teknolojinin en son trend ve cihazlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Apple’ın büyük bir sabırsızlıkla beklenen en yeni modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C, 1 Kasım’dan itibaren tüm Avea İletişim Merkezleri’nde meraklılarıyla buluşacak.  

Dünyanın en gelişmiş akıllı telefonu olan iPhone 5S, 16GB, 32 GB ve 64 GB olacak şekilde üç farklı kapasiteye sahip altenatifleriyle sunulurken; şimdiye kadar üretilen en renkli iPhone modeli olarak dikkat çeken iPhone 5C ise 16GB ve 32GB modelleri ile satışa çıkıyor.

Avea, herkesten önce iPhone 5S ve iPhone 5C’ye sahip olmak isteyenler için ön talepleri ise 12 Ekim 2013 tarihinden itibaren Avea İletişim Merkezleri’nden almaya başlayacak.

Müşterilerine 81 ilde çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus’ı sunan Avea, akıllı telefon deneyimini zenginleştiriyor. Avealılar, 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus sayesinde yeni iPhone 5S ve iPhone 5C’leri ile maksimum hızda internet deneyimi yaşayacaklar.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk; Avealılara, Apple’ın iki yeni gözdesine avantajlı tekliflerle sahip olma fırsatı sunduklarını vurgulayarak, “Türkiye’deki üç operatör içerisinde, en fazla akıllı telefonu Avea müşterileri kullanıyor.

Her 3 Avea abonesinden biri akıllı telefon kullanıcısı. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan vizyonumuzla, en son teknolojiye sahip cihazları, cazip kampanyalarla müşterilerimize sunuyoruz. Abonelerimiz, yeni trend ürünleri, Avea sayesinde herkesten önce edinebileceklerini biliyorlar. Her müşterimize uygun seçenekler sunan iPhone teklifleri de yine Avea’dan geliyor. Müşterilerimize son sürprizimiz ise büyük bir merak ve sabırsızlıkla beklenen iPhone 5S ve iPhone 5C. Avealılara, 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus ile maksimum hızda internet deneyimini, prestijli ve yepyeni ürünlerle sunuyoruz” dedi.

Cihazların özellikleri:

iPhone 5S Apple’ın kendi tasarımı olan A7 64-bit çip, True Tone flaşlı yepyeni 8 megapiksel iSight kamera ve telefon kilidini parmağın tek bir dokunuşuyla basit ve güvenli biçimde açmayı sağlayan yenilikçi Touch ID teknolojisini kapsıyor. iPhone 5S yepyeni birçok özelliğin tümünü şaşırtıcı incelik ve hafiflikte bir tasarımla sunarak dünya çapında en iyi akıllı telefon deneyimini yeniden tanımlıyor.

iPhone 5C ise üstün 4-inç Retina ekran, A6 çipinin hızlı performansı ve 8 megapiksel iSight kamera gibi kullanıcıların tanıdığı ve sevdiği özellikleri yepyeni bir tasarımla ve iyi bir pil ömrü ile buluşturuyor.

BASIN BÜLTENİ

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x