Epic Games Store’da ARK: Survival Evolved Ücretsiz

ark: survival evolved ücretsiz
Hediye ettiği oyunlarla oyuncuların gönlünde taht kuran Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Epic Games Store mağazasında bu hafta ARK: Survival Evolved ücretsiz oldu. Oyunu 18 Haziran saat 17.59’a kadar kütüphanesine ekleyen kullanıcılar, oyuna ömür boyu sahip olacaklar.

ARK: Survival Evolved oyunun yanı sıra Epic Games Store mağazasına bugün eklenen Samurai Shodown Neogeo Collection oyunu da oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. Samurai Shodown Neogeo Collection oyunu da 18 Haziran saat 17.59’a kadar kütüphaneye eklenebilecek.

Ayrıca gelecek hafta hediye edilecek oyunların Pathway ve The Escapists 2 olacağı da açıklandı.

Epic Games Store’da ARK: Survival Evolved ücretsiz oldu fakat sisteminiz oyunu çalıştırmak için yeterli mi? ARK: Survival Evolved sistem gereksinimleri makalemize tıklayarak gidebilir ve oyunun sistem gereksinimlerini görüntüleyebilirsiniz.

ARK: Survival Evolved Hakkında

ARK adındaki esrarengiz bir adada avlanarak, malzeme üreterek ve barınaklar inşa ederek hayatta kalmanızı konu alan ARK: Survival Evolved, ilk olarak 2 Haziran 2015 tarihinde erken erişime açılmış ve aradan geçen yaklaşık 2 yılın ardından 27 Ağustos 2017 tarihinde tam sürüm olarak çıkışını gerçekleştirmişti.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x