Destiny 2: Beyond Light Genişlemesi Ertelendi

Bungei, 22 Eylül tarihinde çıkması planlanan Destiny 2: Beyond Light genişlemesini koronavirüsün geliştirme sürecinde yarattığı aksaklıklar yüzünden ertelediğini açıkladı. Geliştirici Firma Bungei tarafından şu açıklamalar yapıldı:

“Destiny 2: Beyond Light’ın çıkışını 10 Kasım’a erteleme kararı aldık. Yeni bir genişleme üçlemesinin ilk bölümü olan Beyond Light, Destiny 2’nin yeni döneminin başlangıcı olacak. Anlatacak güçlü bir hikayemiz ve oyuncuların deneyimlemesi için gerçekten heyecan duyduğumuz inanılmaz yeni özelliklerimiz var. Her zaman olduğu gibi, hedefimiz hayranlarımız için yapabileceğimiz en havalı, en eğlenceli genişleme paketini yapmak. Bu amaçla, oyun için en iyisini yapıyoruz ve çıkış tarihini erteliyoruz.”

“Son birkaç ay bizim için zorlu geçti ve salgın sırasında devam etmek zordu. Birbirimizden ayrı çalışmak zorunda kalarak oyun geliştirmenin yeni yollarını öğrendik. Bu engellere rağmen, hala hayranlarımızın beklediği kalite seviyesine bağlıyız. Bunca engele rağmen hayranlarımızın beklediği kalitede bir içerik sunmakta kararlıyız.”

Normal şartlarda 22 Eylül tarihinde çıkması planlanan Destiny 2: Beyond Light genişlemesinin yeni çıkış tarihi 10 Kasım oldu.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x