Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi


Bu yılın merakla beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi. Geliştirici CD Projekt RED, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla Cyberpunk 2077’nin ertelendiğini duyurdu.

CD Projekt RED tarafından yapılan açıklamaya göre Cyberpunk 2077’de bulunan görevler, ara sahneler, yetenekler ve oyun mekanikleri tamamlanmış durumda fakat Cyberpunk 2077‘nin sahip olduğu büyük açık dünya ve zengin içerikler nedeniyle oyunda beklenilmeyen birçok hatayla karşılaşılmış. Oyunculara hak ettiği deneyimi sunmak isteyen CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’yi hatalarından arındırmak için ek süreye ihtiyaç duyduğundan dolayı oyunun çıkış tarihini erteleme kararı aldı.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkışını gerçekleştirecek.

25 Haziran tarihinde ‘Night City Wire’ isminde Cyberpunk 2077 etkinliği düzenlenecek. Ayrıca oyun basını bu hafta Cyberpunk 2077’yi deneyecek ve Night City Wire etkinliğinden sonra ilk izlenimlerini paylaşacak.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x