Call of Duty: Vanguard Oynanış Videosu Yayınlandı


Geçtiğimiz hafta duyurulan Call of Duty: Vanguard için Gamescom etkinliğinde oynanış videosu yayınlandı. Yaklaşık 10 dakika uzunluğundaki oynanış videosunda, oyunda bizleri nelerin beklediğini görme fırsatı buluyoruz.

Call of Duty: Vanguard ile 2. Dünya Savaşı Cepheleri Seni Bekliyor

Her cephede zafere koş! Pasifik semalarında it dalaşına gir, Fransa’ya paraşütle dalış yap, Stalingrad müdafaasında bir keskin nişancı olarak düşman avla ve Kuzey Afrika’da ilerleyen birliklere katılarak düşmanla çarpış! Call of Duty oyun serisi kendine has oyun mekanikleriyle seni 2. Dünya Savaşı cephelerine geri götürerek eşi benzeri görülmemiş çapta bir küresel muharebe deneyimi sunan Call of Duty: Vanguard ile geri dönüyor.

Hikâyesiyle seni kendisine kilitleyecek tek oyunculu Harekâtta, farklı ülkelerden gelen seçkin bir grup askerin, dünyanın yüzleştiği en büyük tehditle mücadele ederken her cephede zafere koşmasına tanıklık et. Buna ek olarak, efsaneleşmiş Çok Oyunculu Call of Duty modunda becerilerini herkese kanıtla ve heyecan dolu yepyeni Zombi modunu tecrübe et.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım tarihinde PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x