Call of Duty: Modern Warfare Hikaye Fragmanı Yayınlandı

call of duty: modern warfare hikaye
Call of Duty: Modern Warfare hikaye fragmanı
şuanda Twitch, Youtube gibi birçok sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlanan State of Play etkinliğinde gösterildi. Böylece oyunun hikayesi hakkında fikir edinmiş olduk.

Call of Duty Modern Warfare Hikayesi

Çaresiz bir görevde, Kaptan Price ve SAS, çalınan kimyasal silahları almak için CIA ve Urzikstani Kurtuluş Gücü ile ortak olacak. Mücadele sizi Londra’dan Orta Doğu’ya ve diğer küresel yerlere götürecek. Çünkü bu ortak görev; ihanetler, ahlaki ikilemler ve tam anlamıyla küresel savaşı durdurmak için kazanılamayan durumlarla mücadeleyi içeriyor.

Kimyasal silahlar terörist ellerine düştü. Herhangi bir yerde olabilirler. Bir saldırı zaten Londra’nın merkezini sarstı. Zaman esastır. Kaptan John Price, Urzikstan’a bir iş seyahati önerdi.  Kaptan Price, Kurtuluş Gücü lideri (ULF) Komutan Farah Karim ile görüştü. Önceki kimyasal silah saldırıları nedeniyle, Farah’ın adamları savaştan daha kötü bir şey biliyorlardı.

CIA operatörü Alex, yardımları karşılığında Farah ve erkek kardeşi ile birlikte çalışan ULF ile birlikte çalışıyor. Ancak bu yardımın bir bedeli var. Bu arada, eski bir İngiliz Ordusu Subayı olan Kyle Garrick, savaş tiyatrosu genişledikçe ve küresel güç dengesi tehdit edildiğinde düşmanı kıtalar arasında genişleyen bir dizi gizli operasyona dahil etmek için Kaptan Price’a katıldı.

Call of Duty: Modern Warfare; PC, PS4 ve Xbox One platformları için 25 Ekim 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare hikaye fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x