The Last of Us Part II PS4 Pro Limited Edition Tanıtıldı

the last of us part 2 ps4 pro limited edition
The Last of Us Part II PS4 Pro Limited Edition
resmi olarak PlayStation tarafından tanıtıldı. Ellie’nin dövmesi bulunan PS4 Pro ve Dualshock 4 tasarımında diğer limited edition sürümlerine nazaran daha sade bir tasarım tercih edilmiş. Naughty Dog Sanat Yönetmeni John Sweeney, söz konusu tasarımın arka planı hakkında şunları söyledi:

“The Last of Us Part II’yi ilk ortaya çıkardığımızda hayranlarımızın Ellie’nin dövmesini bu kadar çabuk benimseyeceğini beklemiyorduk. Bir gün içinde sosyal medyada dövmenin gerçek hayat versiyonlarını görmeye başladık ve o zamandan bu yana hayranlar her hafta bizimle yeni fotoğraflar paylaşıyorlardı.

The Last of Us Part II için özel bir PS4 Pro yaratma fırsatı ortaya çıktığında, grafik tasarımcımız Angel Garcia ile çalıştım ve birlikte birkaç farklı fikir düşündük ancak dönüp dolaşıp Ellie’nin dövmesinde karar kıldık. Ellie’nin dövmesi ilk oyunda olan Firefly logosu gibi oyunun ve topluluğumuzun sembolü haline gelmişti. Açık bir seçimdi, ama merak ettik: ya oyulabilirse? Daha önce yapılmamıştı, bu yüzden mümkün olduğundan bile emin değildik, ancak PlayStation ekibinin inanılmaz çabaları sayesinde bir yol bulduk.

Sonuç, gerçekten özel olduğunu hissettiğimiz bir şey – inanılmaz hayranlarımızın tutkusunu onurlandıran ve kendimize sahip olmaktan gurur duyacağımız bir tasarım.

Bizzat görmenizi ve The Last of Us Part II’yi deneyimlemeniz için sabırsızlanıyoruz!”

İçerisinde 1 TB PS4 Pro, Dualshock 4 kontrolcüsü, The Last of Us Part II kutulu sürümü ve dijital içerikler bulunduracak The Last of Us Part II PS4 Pro Limited Edition, 400 dolar fiyat etiketine sahip olacak. The Last of Us Part II tasarımlı DualShock 4 kontrolcüsü almak isteyen kullanıcılar 65 dolar ödeyerek ayrıca satın alabilecekler.

Ek olarak The Last of Us Part II tasarımına sahip Gold Wireless Headset ve 2 TB kapasiteli Seagate HDD’nin de tanıtıldığını belirtelim.

The Last of Us Part II, 19 Haziran tarihinde PlayStation 4 platformuna özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. The Last of Us Part II Limited Edition bünyesinde piyasaya sürülecek tüm cihazların tasarımlarını hemen aşağıdaki galeriden ve tanıtım videosundan görebilirsiniz.

Soru: The Last of Us Part II PS4 Pro Limited Edition tasarımını nasıl buldunuz?

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x